Nicolas Cage szerint soha nem fog elkészülni A nemzet aranya harmadik része

2024. március 14.
23.3191
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
csirkee profilja, adatai
csirkee
Közel 20 éve már annak, hogy megjelent Nicolas Cage főszereplésével A nemzet aranya című akciófilm, melyet nem sokkal később egy folytatás is követett és az elmúlt években többször felröppentek olyan hírek, hogy egy harmadik rész is elkészülhet, ám úgy tűnik ez soha nem fog megvalósulni.
 

A 60 éves Nicolas Cage valószínűleg nem fog többé Benjamin Franklin Gates kincsvadász bőrébe bújni, erről ő maga beszélt a ScreenRant magazinnak. Állítása szerint nincs tervben egy újabb rész és a Disney-nél valószínűleg soha nem fog megvalósulni, ami nem meglepő, hiszen 2022-ben teljesen új szereplőkkel jelent meg A nemzet aranya: A történelem peremén című sorozat.

Mindezek mellett a közelmúltban egy interjúban Nicolas Cage elmondta, hogy már csak néhány filmet szeretne készíteni, ezután pedig nyugdíjba fog vonulni. A filmekre pedig már megvan a terve, hogy melyekben szeretne szerepelni. Valószínűleg a rajongók kicsik csalódottak lesznek, pedig korábban az a pletyka járta, hogy már a harmadik rész forgatókönyvén dolgoznak.
2 hozzászólás

Levi87

1 éve, 4 hónapja és 4 napja

Jó is ez így. Nem kell mindig mindent folytatni.

válasz erre

Fikarc

1 éve, 4 hónapja és 4 napja

Nem is kell erőltetni. Túl sok idő telt el.

válasz erre