Ismételten gurít egy nagyot a Netflix, hiszen májusban érkezik az Űrhadosztály névre hallgató sitcom sorozat, mely Steve Carrell nevével fémjelezve fog beszállingózni a műsorkínálatba május 29-én.
Egyébként nagyon aktuális maga a sztori, hiszen az Űrhadosztályban a főszereplő, Mark Naird azt a feladatot kapja az amerikai elnöktől, hogy óvja meg az USA űrtulajdonait. Mostanában ugyebár Donald Trump és az Amerikai Űrhadsereg az, ami körül forog minden a tengerentúlon, és nagyjából ugyanerről van a való életben is szó.
Többek között Lisa Kudrow (a Jóbarátokban ő volt Phoebe) és John Malkovich is fel fog bukkanni mellékszerepekben. Az első előzetes megérkezett, lessétek meg ti magatok is, hogy miről van szó a gyakorlatban: