Porthos
1 éve, 9 hónapja és 1 napjaDe jó lesz, imádtam az első évadot! Mondjuk ezzel sokan vagyunk így. ![]()
CharlieFirpo
1 éve, 9 hónapja és 2 napjaDe várom már!
petrovicsz
1 éve, 9 hónapja és 2 napjaHát ez az évad emeli a tétet ahogy látom! ![]()
De jó lesz, imádtam az első évadot! Mondjuk ezzel sokan vagyunk így. ![]()
De várom már!
Hát ez az évad emeli a tétet ahogy látom! ![]()