Kisfaludy82
3 éve, 7 hónapja és 2 napjaAzért arra kíváncsi lennék, annak idején amikor lehetett, mennyien tettek a macekre dualbootot...
Porthos
3 éve, 7 hónapja és 2 napjaFejlesztőknek akik más rendszeren is látni akarják a végeredményt tökéletes.
inkognito
3 éve, 7 hónapja és 2 napjaBiztos nem tennék soha win-t macre.
TEchie
3 éve, 7 hónapja és 3 napjaMaximum tesztelési célból tudom elképzelni hogy valaki ilyet csinálna. ![]()