5 hozzászólás
techiii
3 hete és 4 napjaCsak felpörög a dolog.
Kisfaludy82
3 hete és 4 napjaNa végre valami ami időben van. ![]()
betyár
3 hete és 4 napjaPedig az Artemis 3 nem most lesz.
Porthos
3 hete és 4 napjaHát tényleg lassan.
Levi87
3 hete és 4 napjaJó nagy dög bakker! ![]()