5 hozzászólás

techiii

3 hete és 4 napja

Csak felpörög a dolog.

válasz erre

Kisfaludy82

3 hete és 4 napja

Na végre valami ami időben van. röhögő smiley

válasz erre

betyár

3 hete és 4 napja

Pedig az Artemis 3 nem most lesz.

válasz erre

Porthos

3 hete és 4 napja

Hát tényleg lassan.

válasz erre

Levi87

3 hete és 4 napja

Jó nagy dög bakker! meglepett smiley

válasz erre