inkognito
10 éve, 7 hónapja és 18 napjaEskü ezek jobban tetszenek mint a samsungok!
petrovicsz
10 éve, 7 hónapja és 18 napjaEz a hypercharge igen jól hangzik!
zender
10 éve, 7 hónapja és 18 napjaNem csak jól néz ki hanem a nevem is benne van. Tehát kiváló készülék.
VDemon
10 éve, 7 hónapja és 18 napjaKegyetlen szép lett! ![]()