3 hozzászólás
TEchie
1 éve, 5 hónapjaEz nem rossz.
betyár
1 éve, 5 hónapja és 1 napjaBejött az első évad, szóval ezt is várom.
Porthos
1 éve, 5 hónapja és 1 napjaNem volt valami nagy ereztés, nem hittem volna hogy folytatják.
Ez nem rossz.
Bejött az első évad, szóval ezt is várom.
Nem volt valami nagy ereztés, nem hittem volna hogy folytatják.