4 hozzászólás

technomancer

2 éve, 10 hónapja és 15 napja

Durva hogy mennyi ideig bírják már amúgy az aksik. Bár a Nokiás egy héttől még messze vagyunk! mosolygó smiley

válasz erre

Porthos

2 éve, 10 hónapja és 16 napja

Nem hinném hogy az a fél óra bárkit elrettentene aki Samsungot venne..

válasz erre

zender

2 éve, 10 hónapja és 17 napja

Jobb a rendszer.

válasz erre

Ronalddo

2 éve, 10 hónapja és 17 napja

Sokkal optimalizáltabb a rendszer, ennyit jelent.

válasz erre