technomancer
2 éve, 10 hónapja és 15 napjaDurva hogy mennyi ideig bírják már amúgy az aksik. Bár a Nokiás egy héttől még messze vagyunk! ![]()
Porthos
2 éve, 10 hónapja és 16 napjaNem hinném hogy az a fél óra bárkit elrettentene aki Samsungot venne..
zender
2 éve, 10 hónapja és 17 napjaJobb a rendszer.
Ronalddo
2 éve, 10 hónapja és 17 napjaSokkal optimalizáltabb a rendszer, ennyit jelent.