6 hozzászólás

TEchie

5 éve, 5 hónapja és 25 napja

Azért én a win használók helyében nem kapkodnék a frissítéssel. röhögő smiley

válasz erre

Ronalddo

5 éve, 5 hónapja és 25 napja

Olyan nagy csodákra azért ne számítson senki szerintem. mosolygó smiley Kis redizájn vagy valami és annyi. Szolgáltatásokban, funkciókban nulla.

válasz erre

Fikarc

5 éve, 5 hónapja és 25 napja

Mi nem. röhögő smiley

válasz erre

Levi87

5 éve, 5 hónapja és 25 napja

Kíváncsi leszek rá, kezd eléggé macesedni megint. mosolygó smiley

válasz erre

Kisfaludy82

5 éve, 5 hónapja és 25 napja

Porthos írta:
Eddig nem azt hangoztatták hogy nem lesz több Windows? meglepett smiley
Miért nem olvastad el a hírt? mosolygó smiley Benne van hogy ugyanaz a win10 marad csak az új update-ről van szó.

válasz erre

Porthos

5 éve, 5 hónapja és 25 napja

Eddig nem azt hangoztatták hogy nem lesz több Windows? meglepett smiley

válasz erre