TEchie
5 éve, 5 hónapja és 25 napjaAzért én a win használók helyében nem kapkodnék a frissítéssel. ![]()
Ronalddo
5 éve, 5 hónapja és 25 napjaOlyan nagy csodákra azért ne számítson senki szerintem.
Kis redizájn vagy valami és annyi. Szolgáltatásokban, funkciókban nulla.
Fikarc
5 éve, 5 hónapja és 25 napjaMi nem. ![]()
Levi87
5 éve, 5 hónapja és 25 napjaKíváncsi leszek rá, kezd eléggé macesedni megint. ![]()
Kisfaludy82
5 éve, 5 hónapja és 25 napjaPorthos
5 éve, 5 hónapja és 25 napjaEddig nem azt hangoztatták hogy nem lesz több Windows? ![]()