rDAVE
10 éve, 8 hónapja és 1 napjawegh
10 éve, 8 hónapja és 1 napjaElég durva cucc, bár én ebből nem látom még a gyakorlati hasznát, a szépségen kívül ![]()
Eltohn
10 éve, 8 hónapja és 1 napjaCsodálatosan néz ki! Gondolom rezegteti is vagy ilyesmi. El nem tudom képzelni a működési elvet, de a látvány döbbenetes. ![]()
petrovicsz
10 éve, 8 hónapja és 1 napjaDe ezt hogy csinálja?????
Brutálisan szép!
marco
10 éve, 8 hónapja és 1 napjaEz gyönyörű! ![]()
Santonio
10 éve, 8 hónapja és 1 napjaAzta!!!! ![]()
![]()
Kell egy ilyen, ez nagyon durva látvány!
csirkee
10 éve, 8 hónapja és 1 napjaHát ez nagyon komoly.
Tátott szállja néztem.