Új író dolgozik a Daisy Ridley főszereplésével készülő Star Wars filmen

2025. január 26.
5.0041
csirkee profilja, adatai
csirkee
Jelenleg több Star Wars film is fejlesztés alatt áll a Lucasfilmnél, ezek közül a legjobban A Mandalóri és Grogu című film áll, mely jövő év májusában fog a mozikba kerülni, de a Rey történetét folytató projekt kissé akadozik, nemrégiben egy új író kezdett el rajta dolgozni.

A rajongók már évek óta várják, hogy a Star Wars visszatérjen a nagyképernyőre és egy újabb film készüljön, miközben Disney+-ra folyamatosan érkeznek a különféle sorozatok, melyek tovább bővítik a franchise univerzumát. A Daisy Ridley főszereplésével készülő az Új Jedi Rend-film immáron harmadik alkalommal cserélte le íróját, most éppen George Nolfi kezdett el rajta dolgozni.

Nolfi korábban olyan filmeken dolgozott, mint az Ocean's Twelve - Eggyel nő a tét és A Bourne-ultimátum. Daisy Ridley színésznő vissza fog térni Rey szerepébe és 15 évvel a Skywalker kora utáni eseményeket fogja bemutatni. Rey pedig mentorként fog feltűnni, miközben újjáépítik a Jedi rendet. Mivel még a forgatókönyv sincs kész, emiatt valószínűleg a forgatás nem fog elindulni idén, tovább fog csúszni a projekt.
4 hozzászólás

CharlieFirpo

1 hete és 5 napja

Uhhh. meglepett smiley Valami nagyon nem stimmel ennél a projektnél...

válasz erre

Gólem

1 hete és 5 napja

Jajj more ebbű mi lesz? röhögő smiley

válasz erre

TEchie

1 hete és 5 napja

Hát ez nagyon hányattatott sorsú film lesz.

válasz erre

Ronalddo

1 hete és 5 napja

Szegény SW, hogy szenved ez a franchise...

válasz erre