Nagyot ment a hétvégén a Végső állomás: Vérvonalak

2025. május 19.
5.7181
csirkee profilja, adatai
csirkee
A múlt hétvégén került a mozikba világszerte a Végső állomás horror franchise legújabb része, mely nem csak a kritikusoknak jött be, hanem a nézőknek is, ugyanis a legfrissebb bevételi adatok szerint a film elérte a 102 millió dolláros bevételt, ami a franchise eddigi legjobb nyitásának számít.
 

A Végső állomás: Vérvonalak új vért pumpált a 2011 óta csendben lévő franchiseba, amire a jelek szerint a közönség is kíváncsi volt, hiszen sokan nézték meg a moziban az első hétvégéjén. Amerikában ehhez még az is hozzájárult, hogy a stúdió egy szuper gerilla kampányt készített a filmhez, országszerte több helyen egy fákkal megrakott kamion ment az utakon, emlékeztetve az embereket a második részre.

Észak-Amerikában és globálisan is 51 millió dollár bevételt ért el, azaz összesen 102 millió dollárral nyitott a mozikban az ötödik rész, melyben utoljára láthattuk Tony Todd színészt. Mindeközben a Thunderbolts* már 325,7 millió dollár bevételnél jár, a Bűnösök című horror pedig 315 millió dollárnál jár.
3 hozzászólás

Mordorer

1 hónapja, 2 napja

Kíváncsi vagyok rá én is, de elég lesz streamingen.

válasz erre

betyár

1 hónapja, 2 napja

Kíváncsi vagyok rá.

válasz erre

Kisfaludy82

1 hónapja, 2 napja

Mondjuk ezt nem hittem volna. Se kritika róla semmi, mintha el akarnák dugdosni az emberek elől. röhögő smiley

válasz erre