Mindössze egy évad után máris elkaszálták az élőszereplős Cowboy Bebop sorozatot

2021. december 10.
58.6151
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
WickedSick profilja, adatai
WickedSick
A Netflix hivatalosan is leállította a Cowboy Bebop élőszereplős adaptációját mindössze egy évad után - a 10 epizódból álló sorozat premierje a múlt hónapban, november 19-én rajtolt a streaming-szolgáltatáson, és vegyes fogadtatásban részesült.
 

Annak ellenére, hogy világszerte 74 millió nézett órát gyűjtött be, a sorozat nézettsége a múlt héten több mint 59 százalékkal esett vissza. A főszerepekben John Cho mint Spike Spiegel, Mustafa Shakir mint Jet Black, Daniella Pineda mint Faye Valentine, Alex Hassell mint Vicious és Elena Satine mint Julia szerepelt.

A Cowboy Bebop a Netflix és a Tomorrow Studios koprodukciójában készült, Michael Katleman és Alex Garcia Lopez rendezte mind a 10 epizódot. Az élőszereplős sorozatban az eredeti anime zeneszerzője, Yoko Kanno is közreműködött, aki visszatért, hogy elkészítse a filmzenét.
5 hozzászólás

Levi87

3 éve, 9 hónapja és 17 napja

Nagy kár érte. szomorú smiley

válasz erre

Fikarc

3 éve, 9 hónapja és 17 napja

Nagy kár érte, igaz még nem néztem meg az elsőt sem, de rohadtul örültem hogy van. szomorú smiley

válasz erre

Kisfaludy82

3 éve, 9 hónapja és 17 napja

Mert hiányoznak belőle a csöcsök. Márpedig a rajongók azért szerették.

válasz erre

viper73

3 éve, 9 hónapja és 17 napja

Nekem nagyon tetszett!
Nem értem a sok negatív kritikát, illetve ott értem, hogy aki az eredeti anime verziót imádta azok nem szeretik az ilyen feldolgozásokat. Viszont engem az anime cuccok nem érdekelnek de nem is fikázom.

válasz erre

Porthos

3 éve, 9 hónapja és 17 napja

Nem hiszem el hogy mindig azokat törlik amik érdekelnek. szomorú smiley

válasz erre