Megjött a GoPro drónja

2016. szeptember 20.
2.3861
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
dfp profilja, adatai
dfp
A GoPro idén egyelőre nem villogott, míg jó néhány új riválist már bemutattak a piac nagy nevei, tegnap azonban jó néhány új terméket lelepleztek, melyek közül talán a régóta pletykált drón szolgáltatta a legnagyobb izgalmakat.
 

Ahogy vártuk, Karma néven mutatkozott be az újdonság, mely 799 dolláros áron, október 23-tól lesz elérhető. A fejlesztők törekedtek arra, hogy kompakt és hordozható megoldást hozzanak létre, így a szárnyakat be lehet hajtani, a praktikus táska pedig szintén a csomag része.

A csomagban találunk egy érintőképernyős kontroller, tehát nincs szükség mobilra vagy tabletre, ami sokak számára lehet pozitívum, illetve a csomag része egy stabilizátor, mely a drónon és a drón nélkül is használható. Kameraként Hero5 és Hero5 Session modellt is használhatunk, csomagban vagy külön-külön is megvásárolhatjuk őket, tehát 999 dollárért Session modellel, 1099 dollárért pedig Hero5-tel kapjuk a 799 dolláros drónt.

Nézd nagyban ezt a videót!



2 hozzászólás

inkognito

9 éve, 5 hónapja és 18 napja

Jó dolgokat csinál a gopro és szerintem annyira nem drága, főleg ha mondjuk a telekomnál meg lehet majd venni kamatmentes részletre.

válasz erre

VDemon

9 éve, 5 hónapja és 18 napja

Oké hogy drága de meddig bírja az akksi? Arról nem beszélnek, pedig az az egyik legfontosabb. Legalábbis nekem.

válasz erre