Már egymillió Galaxy Fold telefont értékesített a Samsung

2019. december 12.
8.4711
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
WickedSick profilja, adatai
WickedSick
A mai, Berlinben megrendezésre került TechCrunch Disrupt eseményen Young Sohn, a Samsung elnöke kijelentette, hogy már egymillió példányt értékesítettek a Galaxy Fold hajlítható mobiltelefonból.

Az októberi becslések során nagyjából még félmillióra saccolták az eladásokat, ami azt jelenti, hogy az utóbbi két hónapban megduplázták ezt a számot. Sohn nyilatkozata szerint a lényeg az, hogy úgy adtak el egymilliót a Galaxy Foldból, hogy egyébként 2000 dollárért kínálják, azaz ekkora összegért is hajlandó használni a felvevőbázis a terméket.

Amikor a TechCrunch munkatársai rákérdeztek, hogy helyénvalónak érzik-e azt, hogy gyakorlatilag egy béta állapotban lévő mobilt kínálnak azért az árért, Sohn nemes egyszerűséggel egy "igen"-nel válaszolt, majd a már említett eladási számokkal példálózott. A Samsung korábban kijelentette, hogy 2020-ig hatmillió példányban akarják értékesíteni a Galaxy Fold mobilt.
3 hozzászólás

betyár

5 éve, 10 hónapja és 8 napja

Én nem vennék még.

válasz erre

Gólem

5 éve, 10 hónapja és 9 napja

Veszik az emberek a ****t is, döbbenet. röhögő smiley

válasz erre

inkognito

5 éve, 10 hónapja és 9 napja

Kiváncsi lennék, hogy itthon mennyi fog majd fogyni.

válasz erre