Libanonban betiltották az új Hófehérke mozifilmet

2025. április 17.
5.6441
csirkee profilja, adatai
csirkee
A legfrissebb hírek szerint Libanonban betiltottál az új Hófehérke filmet, méghozzá Gal Gadot miatt, aki az ország hivatalos bojkottlistáján szerepel, miután a színésznő izraeli származása miatt többször is felszólalt Izrael támogatása mellett a jelenleg is zajló Hezbollah elleni támadások során.

A döntés nem meglepő, hiszen korábban olyan filmeket is betiltottak az országban, mint például a Wonder Woman és a Halál a Níluson, melyekben Gal Gadot szerepelt. A színésznő fiatalon az Izraeli Védelmi Erőkben szolgált, kötelező katonai szolgálatot teljesítve, és azóta is kiáll az országa védelme mellett.

Egy márciusi beszéde során úgy fogalmazott, hogy megdöbbentő számára az, hogy az Egyesült Államok utcáin és a világ különböző városaiban az emberek nem ítélik el a Hamaszt, sőt, ünneplik és éljenzik a zsidók lemészárlását. A beszéde miatt egyébként rengeteg kritikát kapott, még a Hófehérke bemutatója is kínosra sikeredett a történtek miatt.
3 hozzászólás

Kisfaludy82

1 hónapja, 2 napja

Jól tették.

válasz erre

Porthos

1 hónapja, 3 napja

Az kemény. meglepett smiley

válasz erre

betyár

1 hónapja, 3 napja

Kb mindenhol be kellett volna tiltani.

válasz erre