Több mint egy évvel az előd piacra dobása után a Huawei következő generációs zászlóshajó telefonját, a P50-es mobilt egy bemutató eseményen, július 29-én prezentálják - jelentette be a társaság a különböző közösségi média csatornákon.
A kérdéses széria a mobilos képalkotás új korszakának kezdetét jelöli - jelentette ki Richard Yu, a Huawei fogyasztói üzleti csoportjának vezetője a Weibós bejegyzésében, és hozzátette, hogy az új mobilos képalkotó technológiájuk fog debütálni a friss hardverrel.
Nem egyértelmű, hogy a Huawei P50 sorozatát csak Kínában lesz-e forgalmazásban, vagy szélesebb körű nemzetközi premiert kap a vállalat kulcsfontosságú piacaira vonatkozóan, például Európára és az Egyesült Királyságra, de hamarosan ez is kiderül.
