Idris Elba egy új börtön-thrilleren dolgozik, amit ő maga fog rendezni

2023. május 15.
22.3401
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
csirkee profilja, adatai
csirkee
Már nem először fog a kamerák mögött dolgozni Idris Elba színész, ugyanis 2018-ban a Yardie című filmet is már ő rendezte, most pedig egy izgalmas börtön-thrilleren fog dolgozni, melynek nem csak a direktori székét fogja elfoglalni, de a producere és a főszereplője is lesz az alkotásnak.
 

A sztori Tom Boyle írótól származik, amiből Robert Mark Kamen írt egy szuper forgatókönyvet. A történet középpontjában Donovan Kamara áll, az ENSZ emberi jogi aktivistája, akit azért küldtek ki amerikai börtönbe, hogy kivizsgálja a menekültek illegálisan fogvatartását. Egy egyszerűnek tűnő feladat halálossá válik, amikor a világ legveszélyesebb rabjai kiszabadulnak.

A forgatási munkálatok idén ősszel kezdődnek majd Londonban. Idris Elba a filmmel kapcsolatban úgy nyilatkozott:

Az Infernus egy lebilincselő thriller, amelynek középpontjában egy releváns és bensőséges emberi történet áll.

Megjelenési dátumról valamint további információkról egyelőre nem lehet tudni, korábbi filmje is csak a Sundance filmfesztiválon került bemutatásra, lehet ez is valamelyik fesztiválon fog megjelenni.
3 hozzászólás

Ronalddo

2 éve, 3 hónapja és 2 napja

Nafene, már rendez is? meglepett smiley

válasz erre

petrovicsz

2 éve, 3 hónapja és 2 napja

Ígéretes, kíváncsian várom.

válasz erre

Fikarc

2 éve, 3 hónapja és 2 napja

Jól hangzik, nagyon bírom az arcot! mosolygó smiley

válasz erre