Hogwarts Legacy 2: küszöbön minden idők legjobb Harry Potter-játékának folytatása

2026. május 27.
4.2191
Maniac profilja, adatai
Maniac
Újabb pletykák érkeztek a Hogwarts Legacy 2 bejelentéséről, amely állítólag sokkal közelebb van, mint azt korábban gondoltuk volna, mert nem kizárt, hogy már a jövő héten lehullhat róla a lepel - méghozzá egy Sony-rendezvényen.

A mostani szóbeszédeket a megbízható belsős információiról híres Tidux hozta nyilvánosságra, aki annyit írt az X-en keresztül, hogy "SOP-HL2 Soon", azaz "State of Play - Hogwarts Legacy 2, hamarosan", ami elég egyértelmű utalás a közelgő bemutatóra.

Tidux információi igazi kommentcunamit indítottak el a Redditen, ahol a felhasználók egy része teljesen szkeptikusan fogadta a hírt, azonban legalább ennyien úgy gondolják, hogy nem zárható ki a dolog, és a Warner Bros valóban a Sony-val közösen jelenti be a játékot.

Mivel a Harry Potter televíziós sorozat is nagyon közel van a megjelenéshez, ezért már csak a márkakapcsolás miatt sem lenne elhanyagolható, hogy lerántsák a leplet a játék folytatásáról - annak ellenére, hogy a kettő között nem lesz közvetlen kapcsolat.

3 hozzászólás

Kisfaludy82

1 hete és 2 napja

Nem vagyok túlságosan rápörögve...

válasz erre

Harder

1 hete és 2 napja

Várom.

válasz erre

Porthos

1 hete és 2 napja

Szerintem a túl nagy elvárásoknak nem fog tudni megfelelni. Első "túl jó" volt.

válasz erre