Egyedi háttérkép a Vivaldi 1.10-ben

2017. május 05.
4.6521
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
PixelHero profilja, adatai
PixelHero
Maria Popova a Vivaldi böngésző csapatából tette elérhetővé a következő snapshot-ot, amelyben újabb funkcióról rántották le a leplet, igaz ez inkább látványra, mint sem valós funkcióbeliségre utal.

A Vivaldi böngésző következő verziója, az 1.10-es még a fejlesztés elején tart, ezzel szemben ez már a második snapshot, amit tesztelésre bocsátanak. A célja pedig előbbi mellett az új tulajdonságok bemutatása a felhasználók számára, illetve jó, ha még most kapnak róla visszajelzést, hogy érdemes-e vele tovább foglalkozni, vagy engedjék el azt.

Az új tulajdonság, ami leleplezésre került, hogy a böngésző start oldala egyéni opció aktiválását követően átveszi az asztalunk háttérképét. Sajnálatos azonban, hogy ez a funkció csak Windows 8 és a feletti operációs rendszerek esetén érvényesíthető, de a fejlesztők keményen dolgoznak azon, hogy a mac és a Linux felhasználók számára is aktiválják ezt a lehetőséget.
2 hozzászólás

TEchie

8 éve, 5 hónapja és 7 napja

Nem értem mire jó ez.

válasz erre

CharlieFirpo

8 éve, 5 hónapja és 7 napja

Jópofa dolog, de értelme nincs. Egy böngészőben böngészel, nem a hátteredet nézegeted. röhögő smiley

válasz erre