Bejelentették a The Batman II szereplőit

2026. május 16.
4.4711
Botyi profilja, adatai
Botyi
A The Batman II rendezője, Matt Reeves az X-en több bejegyzést is közzétett, amelyekben bemutatta azokat az új szereplőket, akik Robert Pattinson mellé csatlakoznak a jövőre megjelenő mozifilm szereplőgárdájához.
 

A bejelentés értelmében hivatalos lett, hogy Scarlett Johansson is csatlakozik a filmhez, őt a a 2013-as A felszín alatt című film egyik jelenetével tette közzé. Ahogy sejthető volt, Sebastian Stan is szerepet kapott, akárcsak a Trónok harca által felkapott Charles Dance is.

Brian Tyree Henry a Joker és az Örökkévalók című filmekben is feltűnt, Sebastian Kochot pedig főleg a Homelandből és a Drágább, mint az életedből ismerhetjük.

A The Batman II forgatás jelenleg is zajlik az Egyesült Királyságban, Robert Pattinson ismét Bruce Wayne lesz, Colin Farrell alakítja Oz Cobbot (más néven a Pingvint), Jeffrey Wright James Gordon rendőrfőnököt, Andy Serkis pedig Alfred Pennyworthot, a mozikba pedig 2027. október elsején kerül.











4 hozzászólás

techiii

3 hete

Már olyan sok idő telik el.

válasz erre

Levi87

3 hete

De várom már bakker. Végre hogy jön!

válasz erre

Harder

3 hete és 1 napja

Ideje volt már elkezdeni.

válasz erre

inkognito

3 hete és 1 napja

Már nagyon várom.

válasz erre