Bajban van a James Bond franchise, egymásnak feszült a Broccoli-család és az Amazon

2024. december 26.
7.0451
csirkee profilja, adatai
csirkee
A franchise rajongói 2021 óta várják, hogy végre bemutassák a soron következő James Bond színészt, miután Daniel Craig befejezte a 007-es ügynök pályafutását, és a legfrissebb hírek szerint nagy bajban van a filmsorozat, miután az Amazon felvásárolta az MGM stúdiót, ennek köszönhetően a forgalmazási jogok is hozzájuk kerültek.

A Wall Street Journal arról számolt be nemrégiben, hogy az Amazon és Barbara Broccoli, a producer, aki apjától és Albert "Cubby" Broccoli filmproducertől örökölte meg a franchise-t, egy veszekedés kellős közepén vannak, ami leállítja a következő Bond-film gyártását. A Bond filmek producere úgy fogalmazott: "Ezek az emberek rohadt idióták!"

A patthelyzet még 2021-ben kezdődött, amikor az Amazon 8,5 milliárd dollárért megvásárolta az MGM-et, és így megszerezte a Bond-filmek forgalmazásának jogait. A Broccoli család úgy érzi, hogy az Amazon nem a megfelelő hely egy Bond-film számára, mivel fő tevékenysége a kiskereskedelem és az e-kereskedelem. Annak ellenére, hogy a Prime Video-hoz olyan tartalmakat gyártanak, mint a Fallout vagy éppen A gyűrűk ura sorozat.

Mindezek alapján nehéz megjósolni, hogy mikor készülhet el a soron következő Bond-film, melyben már akár egy színesbőrű ügynököt köszönthetünk majd, erről nemrégiben maga Barbara Broccoli mesélt.
3 hozzászólás

Porthos

1 hónapja, 3 hete

Ezt a szégyent. Nem is értem hogy jutottak el idáig agyban...

válasz erre

Levi87

1 hónapja, 3 hete és 1 napja

Szétcseszni egy ekkora franchiset...

válasz erre

Kisfaludy82

1 hónapja, 3 hete és 1 napja

Hát ilyen verzió ne is jöjjön...

válasz erre