Az akksi miatt éghetett ki egy Lenovo mobil

2017. június 26.
3.4751
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
dfp profilja, adatai
dfp
Tavaly a Samsung nagyon komoly károkat szenvedett el a Note 7-es phabletjük akkumulátorát érintő hibák miatt, mely bizony olyan veszélyessé tette a készülékeket, hogy azokat ki kellett vonni, de azóta azért már más telefonok is produkáltak hasonlót.
 

Szerencsére sorozatos és gyártási hibára utaló gondokkal eddig még nem találkoztunk, de nemrég például egy Lenovo K4 Note tulajdonos járt pórul A Twitteren felbukkant képek szerint a kínai készülék az illető kollégájától nem messze kezdett el lángolni és égett ki, de személyi sérülés a hírek szerint nem történt.



A Lenovo még nem adott hivatalos választ a történtekre, de vélhetően a készülék akkumulátora adta meg magát. Azt sem lehet tudni, hogy gyári töltőt használtak e, így az is lehet, hogy egy nem megbízható kiegészítő okozta a gondot, mivel a K4 Note kapcsán tömeges balesetekről még nem érkeztek hírek.
2 hozzászólás

Harder

8 éve, 7 hónapja és 19 napja

Uhhhh szép! meglepett smiley

válasz erre

Kisfaludy82

8 éve, 7 hónapja és 19 napja

Szépen megpörgkölődött! meglepett smiley

válasz erre