Szegény Samsungra mostanság nagyon csúnyán rájár a rúd, hiszen az öngyulladó Galaxy Note 7-esek miatt óriási kiesést és presztízscsökkenést kell elszenvednie a gyártónak, akikről most egy újabb furcsaság derült ki.
Szerencsére azonban szó sincs arról, hogy ismét robbant vagy füstölt volna valamelyik készülékük, ellenben a szemfüles Emojipedia egy újabb furcsaságot talált a Samsung kérdéses telefonja körül, amely alapján úgy tűnik, hogy Dél-Koreában úgy gondolják, az embereknek nem öt, hanem kapásból hat ujjuk is van.
Amennyiben ugyanis megnézitek a Samsung legújabb készülékében helyet kapott emojik közül az alábbi képen is látható darabot, egy igazán különös dologra bukkanhattok, lévén a kis ábrán egy olyan kéz látható, aminek nem öt ujja van, mint minden normális embernek, hanem hat. A Samsung tehát plusz egy ujjal szoríthat azért, hogy ne gyulladjon ki több Galaxy Note 7-es?