Jelenleg ha frissíteni akarunk egy olyan alkalmazást a Windows 11-ben, amint éppen használunk, akkor minden munkák el fog veszni, de ezt most szeretné a Microsoft megoldani, így már tesztelés alatt van a frissítések kezelésének a javítása.
A Windows-ban sosem megy minden egyszerűen, ahogy a frissítések sem. Biztosan sokan tapasztalták már azt a bosszantó dolgot, amikor éppen munka közben vagyunk, de elindítjuk a Microsoft Store-t ami elkezdi automatikusan lefrissíteni azokat az alkalmazásokat is, melyek meg voltak nyitva. Emiatt minden munkák elveszett.
Ezt most szeretné az óriás vállalat megoldani, így már elkezdődtek a tesztelések, ha egy alkalmazás meg van nyitva, akkor azt ne frissítse le azt automatikusan a Microsoft Store. Így a jövőben nem fognak elveszni a munkáink, ha közben szeretnénk néhány programot frissíteni. Ezzel egyidőben az áruházat is szeretnék gyorsabbá tenni, remélhetőleg hibák nélkül sikerül majd ezt összehoznia a vállalatnak.