Az Apple elérhetővé tette a macOS legújabb verzióját, igaz egyelőre csak a bétát, szám szerint a harmadikat, amiben egyértelműen a legfontosabb funkció egy láthatatlan megoldás, a WPA2 KRACK elleni védelem.
A macOS High Sierra 10.13.1 Beta 3 az iOS 11.1, a tvOS és a watchOS 4.1-gyel párhuzamosan érkezett meg, így az Apple operációs rendszereinek mindegyike megkapta a harmadik béta verziót, de a béta 2 óta eltelt időt figyelembe véve leszűrhető, hogy most egy kicsit több időt szántak a tesztelésre a fejlesztők.
Ez érthető, ugyanis az utóbbi időszak egyik legnagyobb problémáját a WPA2 KRACK sebezhetőség okozza, amivel kapcsolatban folyamatosan érkeznek a védelmi mechanizmusok, és a mostani béta verzióban az Apple is erre helyezte a legnagyobb hangsúlyt.
Csak a bétában...Üröm az örömben tehát, hogy kizárólag a tesztelői változat van felkészítve a bug elleni védelemre, de kollektív remény, hogy nagyon hamar megérkezik majd a stabil csatornába is a foltozás.