A Harry Potter stábja ismét összeáll 2022-ben egy új filmre

2021. november 17.
83.7231
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
WickedSick profilja, adatai
WickedSick
Az eredeti Harry Potter szereplőgárda több tagja hivatalosan is újra összeáll egy új HBO Max különkiadásban a franchise huszadik évfordulójának tiszteletére, hasonlóan, mint mondjuk a Jóbarátok stábja tette nemrégiben.
 

Kedden, a Harry Potter és a bölcsek köve hivatalos születésnapján a Warner Bros. bejelentette, hogy Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts címmel egy új különkiadással jelentkeznek 2022-ben az HBO Maxon.

Ebben a Harry Potter szereplőgárdájának több tagja is újra együtt lesz, köztük Daniel Radcliffe, Emma Watson és Rupert Grint. A Warner Bros. szerint a különkiadás egy "hogyan készült" történetet fog elmesélni új interjúk és szereplői beszélgetések segítségével. A film 2022. január 1-jén éjfélkor kerül az HBO Maxon.

Nézd nagyban ezt a videót!



4 hozzászólás

Fikarc

3 éve, 10 hónapja és 19 napja

Inkább egy új filmre rántanák őket össze... Nagyon élném.

válasz erre

Kisfaludy82

3 éve, 10 hónapja és 19 napja

Remélhetőleg jobb lesz mint a Jóbarátok, az inkább lehangoló volt és rohadt unalmas.

válasz erre

WickedSick

3 éve, 10 hónapja és 19 napja

betyár írta:
Ennek mi értelme?! meglepett smiley
Ugyanaz, ami a Jóbarátok reunionnek. A rajongókat kiszolgálja, sokan szeretnék látni újra a stábot valaimlyen formában együtt. Ezenfelül a "behind-the-scenes" infók megfogják azokat, akik szeretnek foglalkozni a háttérdolgokkal, valamint nem utolsó sorban óriási üzleti húzás. Elég egyértelmű.

válasz erre

betyár

3 éve, 10 hónapja és 19 napja

Ennek mi értelme?! meglepett smiley

válasz erre