Augusztusban rajtolhat a Facebook zene streaming szolgáltatása

2020. július 15.
3.6771
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
WickedSick profilja, adatai
WickedSick
A Facebook szinte minden népszerű platformmal igyekszik felvenni a versenyt a különféle újításain keresztül, mi sem bizonyítja ezt jobban, mint hogy a Google YouTube-jával szemben is kesztyűt kívánnak húzni a következő lépésükkel.
 

A TechCrunch szerint minden készen áll arra, hogy a cég elindítsa saját zene streaming felületét, ami várhatóan még augusztusban debütálni fog, egyelőre csak az amerikai piacon. Egy ideje már szó van róla, hallani, hogy pusmogják, hogy erre készül a Facebook, ám most minden eddiginél közelebb lehet a rajt.

Azok az előadók, akik rendelkeznek Facebook oldallal a zenei karrierjükhöz kapcsolódóan, nem kell külön feltöltsék majd a munkájukat külön a saját oldalukra, lévén ha engedélyt ad rá az adott illető, akkor az új platformra feltöltött zenék azon nyomban átirányíthatóak lesznek az oldalra is, hogy ott is megjelenjenek.
3 hozzászólás

login_password

5 éve, 4 hónapja és 19 napja

Vajon hány előfizetőjük lesz? Mert még a Spotify és az Apple is szenved.

válasz erre

techiii

5 éve, 4 hónapja és 19 napja

Na már csak ez hiányzott...

válasz erre

TEchie

5 éve, 4 hónapja és 19 napja

Már megint belenyúlnak valamibe amibe megint bele fognak bukni pár hónap alatt? röhögő smiley Minek erőltetik?

válasz erre