A külföldi kritikák szerint remekül sikerült a Rocketman című Elton John életrajzi film

2019. május 30.
4.1571
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
WickedSick profilja, adatai
WickedSick
A Bohém Rapszódia társrendezője, valamint az Eddie, a sas direktora, Dexter Fletcher hozta tető alá a Rocketman című Elton John életrajzi filmet, amely kis hazánkban június 6-án lesz látható a mozikban.

Érdekesség, hogy a film végül R-besorolással kerül a mozikba, mivel lesz egy meleg szexjelenet a filmben, amiből sem a filmesek, sem maga Elton John nem akart engedni. Ezzel kapcsolatban ő úgy fogalmazott, hogy "nem PG-13-as életet éltem", azaz ő maga is úgy gondolja, hogy elengedhetetlen a hiteles prezentáláshoz az R-besorolás.


Kockázatos húzás mindig beküldeni egy filmet R-besorolással a mozikba, azonban a Kingsman-franchise főszereplőjével, Taron Egertonnal készült Rocketman egyelőre diadalittasan menetel előre, legalábbis a kritikák szempontjából. A Metacriticen a hír írásának pillanatában 74 ponton áll 34 vélemény alapján, míg a Rotten Tomatoeson 124 kritikát átlagolva érte el a 90%-os értékelést.


5 hozzászólás

Mordorer

6 éve, 5 hónapja és 3 napja

Mondjuk ők tényleg olyan emberek, akikről lehet filmet forgatni.

válasz erre

inkognito

6 éve, 5 hónapja és 3 napja

Bohém rapszódia után jókor jött ez a film.

válasz erre

WickedSick

6 éve, 5 hónapja és 3 napja

techiii írta:
Lassan egy Oscar is kijár a srácnak.
Rebesgetik, hogy nagy esélyes. mosolygó smiley

válasz erre

techiii

6 éve, 5 hónapja és 3 napja

Lassan egy Oscar is kijár a srácnak.

válasz erre

Direktor

6 éve, 5 hónapja és 3 napja

Ez a film nálam nagyon nem... wtf smiley

válasz erre