A Jumanji generálta a második legtöbb pénzt a Sony stúdiónak

2018. február 18.
2.3400
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
csirkee profilja, adatai
csirkee
Talán kevesen gondolták, hogy a Jumanji "folytatása" óriási sikereket fog elérni, de a Sony stúdiónak összejött a dolog és a legfrissebb adatok szerint, a stúdió történelmének második legnagyobb bevételét generálta.

Ezen a hétvégén a mozifilm átlépte a 900 millió dolláros bevételi álomhatárt világszerte, ezzel pedig olyan filmeket utasított maga mögé, mint például a Pókember 2. részét. A stúdió első helyét továbbra is James Bond, 007-es ügynök foglalja el a Skyfall résszel. Ezek az eredmények felcsigázták a Sony vezetőségét is, így korábban már felmerült a film folytatása, de vajon túl lehet-e szárnyalni ezt a sikert?!

A stúdió már vizsgálja 2019 decemberi megjelenést, amikor ismét szembe szállhatnak a Csillagok háborújával, hiszen 2017-ben is egy héttel Az utolsó Jedik megjelenése után volt a Jumanji premiere és kiütötte Luke Skywalkeréket a nyeregből.
5 hozzászólás

Porthos

7 éve, 11 hónapja

Még mindig nem láttam, lassan már tévében is lesz! röhögő smiley

válasz erre

techiii

7 éve, 11 hónapja

Még mindig nem láttam. De most már meg fogom nézni.

válasz erre

Gólem

7 éve, 11 hónapja

Nekem nem annyira jött be... wtf smiley

válasz erre

Levi87

7 éve, 11 hónapja

Ebben a bevételben én is részt vettem a magam kis jegyével. mosolygó smiley

válasz erre

Hentes

7 éve, 11 hónapja

Rohadt jó film, nem is vagyok meglepve! mosolygó smiley

válasz erre